Program Partnerski FineReader

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do udziału w Programie Partnerskim FineReader!

Udział w programie umożliwia otrzymanie dodatkowych 10% rabatu przy zakupie programów ABBYY FineReader Corporate (w przypadku 3 i więcej licencji)

Wersje Programów objętych Programem Partnerskim:

  • ABBYY FineReader Corporate Edition - licencje jednoczesnego użytku
  • ABBYY FineReader Corporate Edition UPGRADE - licencje jednoczesnego użytku
  • ABBYY FineReader Corporate Edition - licencje przypisane do komputera
  • ABBYY FineReader Corporate Editio UPGRADE - licencje przypisane do komputera
  • ABBYY FineReader Corporate Edition EDU - licencje jednoczesnego użytku
  • ABBYY FineReader Corporate Edition UPGRADE EDU - licencje jednoczesnego użytku
  • ABBYY FineReader Corporate Edition EDU - licencje przypisane do komputera
  • ABBYY FineReader Corporate Edition UPGRADE EDU - licencje przypisane do komputera

Powyższe licencje dostarczane są w formie certyfikatu z numerem seryjnym przypisanym do klienta końcowego oraz instalacją udostępnianą w postaci linku do folderu sieciowego.

Kto może być uczestnikiem?

Uczestnikiem Programu Partnerskiego może być, która zarejestrowała swój profil na portalu www.autoid.pl/partner oraz otrzymał potwierdzenie rejestracji od AutoID Polska S.A.

Jakie są zasady?

Partner, który dzięki działaniom marketingowo-sprzedażowym pozyskał klienta zarejestrował go w systemie co najmniej 7 dni przed oficjalnym ogłoszeniem zapytania otrzyma dodatkowy (do rabatu do dalszej odsprzedaży) rabat w wysokości 10%, rozliczany w trakcie zakupu w/w programu.

UWAGA!

W celu otrzymania dodatkowego w/w rabatu konieczna jest rejestracja potencjalnego klienta na www.autoid.pl/partner oraz potwierdzenie rejestracji przez AutoID Polska S.A. Rejestracja dotyczy planowanych zakupów powyżej 3 licencji FineReader edycji Corporate dla jednego klienta. Rejestracja jest aktywna od momentu jej potwierdzenia przez AutoID przez okres 6 miesięcy. Przedłużenie rejestracji jest możliwe jednokrotnie na okres kolejnych 6 miesięcy.

Dodatkowy rabat będzie naliczany od wartości netto programów, zamówionych pod konkretnego, wcześniej zarejestrowanego klienta.

Firma AutoID Polska S.A. zastrzega sobie prawo odmowy potwierdzenia rejestracji, zablokowania lub całkowitego usunięcia Partnera z programu partnerskiego w przypadku naruszenia założeń niniejszego programu jak również bez podania przyczyny.

Generalny dystrybutor oprogramowania FineReader w Polsce: AutoID Polska S.A.
ABBYY Country Partner